krajiski patrioti probni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OBAVESTENJE O RADU SAJTA

2 posters

Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:53 pm

Obavestavam sve clanove ovog sajta, da ce isti, najverovatnije prestati sa radom 14.02.2010. godine.
Naime, bio je zamisljen kao sajt sa politickim temama, prvenstveno, da prati rad Udruzenja za zastitu prava Srba Krajisnika. U vezi sa tim data su obecanja u smislu pomoci za oblikovanje tema, konsultanti za pojedine oblasti i sl.
ali od tog se nije nista ostvarilo.
Ja sam preuzeo obavezu administriranja i animiranja, kako bi broj clanova sajta bio primeren imenu, kako bi sto veci broj uzeo ucesce u radu i time stvorio pretpostavku za zainteresovanost drugih posetilaca.
Posebno sam mislio da ce mnogi od njih dati svoj osvrt na protekla zbivanja, opisati pojedine periode i pomoci drugima da na sto bolji nacin shvate, sto se sve desavalo pre, za vreme rata i kasnije. No to se nije desilo i ako sam vise puta molio pojedince da se ukljuce u pisanje.
U takvim okolnostima, sadrzaji koji su se pojavljivali su potpuno okrenuli njegov izgled, pa se sad moze zakljuciti, da ne lici ni nista.
Bez obzira kakva ce biti odluka Glavnog odbora, ja sa spomenutim datumom prestajem se angazovati u njegovom radu.
Ne samo kao administrator vec i kao clan.
Razlozi su licne prirode, jer mi poslovne obaveze ne dozvoljavaju vece angazovanje.

Koristim ovu priliku da se zahvalim svim clanovima u nastojanju da svojim prilozima doprinesu oblikovanju sajta.
Posebno se zahvaljujem grupi koji su neodavno postali clanovi, koji su svojim pisanjem stvorili atmosferu dijaloga i pojasnjavanja odredjenih pitanja.

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:53 pm

???

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:53 pm

ali to pokazuje da postoji deo ucesnika, a mogucih saucenika, pa nesmeju da prismrde...bojeci se neugodnih pitanja...dogadjaja...na koje su mogli da uticu a nisu, ili jesu *kontraproduktivno*..na muci se poznaj junaci, kako u ratu tako u miru...to nije problem ovoga sajta, foruma....to je opsta pojava...* oslobodite se straha od straha*...stalno je ponavljao i tvio glavu americki predsednik..utuvio i krenuo na Hitlera...a mi nikako da pokrenemo neku rugarsku, emljacku raspravu..ruu na srce..mnogi nasi nemaju kompjutere..to je cinjenica...

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:54 pm

U pravu ste Milance !
Ali Nestor je smogao snage i koliko toliko otvorio mnoga podrucja rasprave .
Posteno govoreci , na mnoga pitanja je i dao odgovor .Vidim neki zamjeraju i proturjece , sto je normalno .
Ali trba da se shvati da je Nestor rekao svoje vidjenje , iz svoga ugla .
Nesto je i presuceno , nesto dodano a nesto i potpuna istina .
Sve u svemu mi je zao sto se ovo desava .
Nestoru porucujem da ne posustaje i ne staje , jer mnoga pitanja traze odgovor .

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:54 pm

Mrki ::U pravu ste Milance !
Ali Nestor je smogao snage i koliko toliko otvorio mnoga podrucja rasprave .
Posteno govoreci , na mnoga pitanja je i dao odgovor .Vidim neki zamjeraju i proturjece , sto je normalno .
Ali trba da se shvati da je Nestor rekao svoje vidjenje , iz svoga ugla .
Nesto je i presuceno , nesto dodano a nesto i potpuna istina .
Sve u svemu mi je zao sto se ovo desava .
Nestoru porucujem da ne posustaje i ne staje , jer mnoga pitanja traze odgovor .

Kakav god da je Nestorov dnevnik,proširio je moja saznanja (pogotovo ako se ima u vidu da sam ja najverovatnije po godinama najmlađi član foruma) i imam šta da nastavim istraživati.Nestore hvala Vama i svim ostalima.Ja ostajem na forumu i dalje,pa šta bude...

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Admin Thu Feb 11, 2010 5:55 pm

ali to pokazuje da postoji deo ucesnika, a mogucih saucenika, pa nesmeju da prismrde...bojeci se neugodnih pitanja...dogadjaja...na koje su mogli da uticu a nisu, ili jesu *kontraproduktivno*..na muci se poznaj junaci, kako u ratu tako u miru...to nije problem ovoga sajta, foruma....to je opsta pojava...* oslobodite se straha od straha*

Citirao sam Milanceta zato sto se sa ovim potpunio slazem .Nestore iskreno mi je zao sto se ovo desava ,bez obzira na nase razlike i shvatanja pojedinih dogadjaja na ovaj ili onaj nacin.Svako od nas iznosi svoje vidjenje i zapazanja koja smo imali tokom tih nesretnih godina rata i razaranja RSK.Tebi kao kolegi jos jednom treba cestitati sto si skupio ,slobodno mogu reci dovoljno hrabrosti i progovorio u svom dnevniku o temama za koje su pojedinci prvi puta culi.Mogli smo ti jos i prosiriti po neku stranicu sto mi je i bila namera zato iskreno zalim sto to necu biti u prilici ,ako ova tvoja najava postane stvarnost.Nastojao sam u svojim postovima iznositi samo istinu ,tako i ako je bilo nekih replika one nisu bile zlonamerne .Iskreno cu ti reci da dnevnik treba prosiriti i progovoriti o svemu sto je prouzrokovalo pad RSK . Kolegama na drugoj strani isto porucujem progovorite istinu .Nepostoje dve istine napisite i Vi neki dnevnik i Vi ste ucesnici tih nesretnih dogadjaja ,mozemo da razmenimo misljenja naci cemo se na nekom drugom sajtu
moj ce avatar biti uvek isti on je simbolika ,ali me podseca na jedno vreme kada smo i mi svi bili isti.Pozdrav i sve najbolje Exclamation

Admin
Admin

Број порука : 6
Join date : 11.02.2010

https://krajina.forumsc.net

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  kordun3 Thu Feb 11, 2010 6:27 pm

..Ustavom ću se baviti jednom drugom prilikom kad budem imao više vremena...a što se tiče knjige "RSK Državna dokumenta" to je uradio Sloba Jarčević, a ne ja...lično smatram da je to zdrljao zbrda zdola, radim na knjizi koja će cjelovito i sistematično obraditi sva relevantna dokumeta, dogadjaje i činjenice vezane za RSK, nadam se da će do maja meseca biti gotova.

kordun3
Admin

Број порука : 12
Join date : 11.02.2010

Назад на врх Go down

OBAVESTENJE O RADU SAJTA Empty Re: OBAVESTENJE O RADU SAJTA

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму